^Back To Top

Biedrība "Atbalsta centrs bērniem un jauniešiem ar ierobežotām iespējām «SMAIDS»"

Fotoattls1147

Cienījamie vecāki! Informējam Jūs ka bērnu mācību centrs „SMAIDS" piedāvā vasaras brīvlaika nometnes. Lūdzam savlaicīgi pierakstīt Jūsu atvasi nometnei!

VASARA.

-Trijās maiņās divās vecuma grupās ( 7-9 un 10-14 gadi)


- Pirmā maiņa no 6.jūlija līdz 19.jūlijam;

- Otrā maiņa no 3.augusta - 14. augustam (sporta,militārā un tūrisma programma) no 9.gadiem

- Trešā maiņa no17.augusta līdz 28.augustam (angļu valodas nometne)

Nometnes programmā paredzētas nodarbības, ekskursijas un sacensības.  Nometnes laikā bērniem tiek nodrošināta ēdināšana. Nometnes darba laiks paredzēts no pulkst.10:00 līdz 17:00. Bet sakarā ar to ka daudzi vecāki darbu sāk ātrāk, mācību centra administrācija pieņēma lēmumu bez papildus samaksas bērnus atstāt nometnē no pulkst. 8.15līdz 19.30 kā tas bija arī iepriekšējās nometnēs.
Sakarā ar to, ka mēs iesniedzām pieteikumu uz mūsu nometnes daļēju finansēšanu Rīgas domes, Izglītības, kultūras un sporta departamentā kur jānorāda dalībnieku skaits kā arī informācija par pašiem dalībniekiem, lūdzam laicīgi pieteikties nometnēm mācību centra administrācijā vai rakstot uz mūsu e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ar cieņu mācību centra „SMAIDS" administrācija.

Vasaras nometņu programma:

Angļu valodas bērnu vasaras brīvlaika nometne „SMILE"
(2015.gada 17. – 28.augusts)

17.augustā

09:00 – 9:30 - Nometnes atklāšana, nometnes dalībnieku instruktāža par iekšējo kārtību un drošības noteikumiem nometnes laikā, nometnes programmas prezentācija;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

18.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

19.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

20.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Turnīrs šautriņu mešanas sacensības (darts)
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Turnīrs šautriņu mešanas sacensības (darts)
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

21.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 – 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Sporta aktivitātes svaigā gaisā
- Vecākā grupa: Pašaizsardzības pamati (praktiskās nodarbības)
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 18:00 – Vecākā grupa: Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
- Jaunākā grupa: Pašaizsardzības pamati (praktiskās nodarbības)
18:00 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

22.augustā
EKSKURSIJA uz Rīgas zooloģisko dārzu
24.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Pastaiga uz Imantas mežu
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

25.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Galda tenisa turnīrs
- Vecākā grupa: Turnīrs badbintonā
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

26.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunakā grupa: Galda tenisa turnīrs
- Vecākā grupa: Turnīrs badbintonā
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

27.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs badbintonā
- Vecākā grupa: Galda tenisa turnīrs
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

28.augustā
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Nodarbības
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Šaha turnīrs
- Vecākā grupa: Šaha turnīrs
16:00 – 16:30 – Launags
17:00 – Nometnes noslēgums. Uzvarētāju apbalvošana.

Nometne VASARAS SMAIDS.

 DROŠĪBAS NEDĒĻA no 6.jūlija līdz 10.jūlijam


06.jūlijs

09:00 – 9:30 - Nometnes atklāšana, nometnes dalībnieku instruktāža par iekšējo kārtību un drošības noteikumiem nometnes laikā, nometnes programmas prezentācija;
09:30 - 11:45 – CSDD pārstāvja lekcija par satiksmes drošības noteikumiem
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
14:45 – 16:00 – Viktorīna: „Ko tu zini par ceļa zīmēm?"
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

07. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Glābšanas dienesta pārstāvja lekcija par drošību uz ūdeņiem.
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
14:45 – 16:00 – Viktorīna: „Es esmu rīdzinieks"
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

08. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – VUGD pārstāvja lekcija par ugunsdrošību vasaras laika periodā
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Sacensības florbolā
14:45 – 16:00 – Viktorīna: „Latvijas flora"
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Sacensības florbolā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

09. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Ātrās palīdzības dienesta pārstāvja lekcija par pirmās palīdzības sniegšanas
pamatiem nelaimes gadījumos
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Vecākā grupa: Turnīrs šautriņu mešanas precizitātē (darts)
14:45 – 16:00 – Viktorīna: „Latvijas fauna "
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā
- Jaunākā grupa: Turnīrs šautriņu mešanas precizitātē (darts)
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

10. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 – 10:35 – Valsts policijas pārstāvja lekcija par drošību skolās un uz ielas
10:40 – 11:45 – Jurista Andra Aleksejeva lekcija „Bērnu tiesības"
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
- Vecākā grupa: Pašaizsardzības pamati (praktiskās nodarbības)
14:45 – 16:00 – Viktorīna: „Ko tu zini par Eiropas Savienību?"
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 18:00 – Vecākā grupa: Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
- Jaunākā grupa: Pašaizsardzības pamati (praktiskās nodarbības)
18:00 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)
11.jūlijs
Ekskursiju diena:
Sigulda, Turaida, Brīvdabas etnogrāfiskais muzejs
12.jūlijs
Ekskursiju diena:
VUGD dežūrdaļa, Mangaļsala, Daugavgrīvas cietoksnis

RADOŠO DARBNĪCU NEDĒĻA no 13.jūlija līdz 17.jūlijam
13. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Meitenes: rokdarbu radošā darbnīca
- Zēni: tehniskā darbnīca
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Pastaiga uz Imantas mežu
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

14. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Meitenes: rokdarbu radošā darbnīca
- Zēni: tehniskā darbnīca
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 14:45 – Jaunākā grupa: Atjautības prāta spēle MINI MANI
- Vecākā grupa: Karikatūras zīmēšanas konkurss
MANS LABĀKAIS DRAUGS
14:45 – 16:00 – Jaunākā grupa: Karikatūras zīmēšanas konkurss
MANS LABĀKAIS DRAUGS
- Vecākā grupa: Atjautības prāta spēle MINI MANI
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

15. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks
09:30 - 11:45 – Meitenes: rokdarbu radošā darbnīca
- Zēni: tehniskā darbnīca
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Orientēšanās un tūrisma sporta disciplīnu sacensības
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

16. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Meitenes: rokdarbu radošā darbnīca
- Zēni: tehniskā darbnīca
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Sporta – militārās spēles (Peintbols/Lazertag)
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Sporta aktivitātes svaigajā gaisā
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

17. jūlijs
08:00 – 9:30 – Ierašanās nometnē, brīvais laiks;
09:30 - 11:45 – Meitenes: rokdarbu radošā darbnīca
- Zēni: tehniskā darbnīca
12:00 – 13:00 – Pusdienu pārtraukums
13:00 – 16:00 – Jaunākā grupa: Turnīrs galda hokejā (fināls)
- Vecākā grupa: Florbols (soda metienu konkurss)
16:00 – 16:30 – Launags
16:30 – 17:45 – Vecākā grupa: Turnīrs galda hokejā (fināls)
- Jaunākā grupa: Florbols (soda metienu konkurss)
17:45 – 19:00 – Brīvais laiks (Filmu skatīšanās, galda spēles, grāmatu lasīšana)

18.jūlijs
Ekskursiju diena
Strausu ferma „MAZZARIŅI". Kaziņu ferma „LĪCĪŠI". Mini zoo „LAUKU SĒTA"
19.jūlijs
Ekskursiju diena
Vecrīga. Jauno pavāru uztura skola „LIDO".
16:00 – 17:30 – Nometnes noslēguma pasākums un konkursu un sacensību uzvarētāju apbalvošana.

Vasaras bērnu sporta, militārās un tūrisma sagatavošanas nometne PATRIOTS.
13.07.2015 - 18.07.2015

1 nedēļa (13.08. - 17.08.2015).
Pirmdiena.
09:00 - Reģistrācija un iepazīšanās.
09:30 - Informācija par iekšējās kārtības noteikumiem.
10:00 -Drošības noteikumi pārgājienu un ar fizisko slodzi saistīto nodarbību laikā.
11:00 -Testi dalībnieku fiziskā spēka un izturības novērtēšanai.
12:45 -Brīvais laiks.
13:00- Pusdienas pārtraukums
13:30 – Drošības noteikumi lietojot pneimatiskos ieročus šaušanas sporta sacensībās un treniņšaušanā.
14:00 - Šaušanas nodarbības ar pneimaniskiem ieročiem.
16:00 - Launags.
16:30 - Galda spēles (novuss, galda teniss, šahs, dambrete) / teorētiskās nodarbības (orientēšanās, pirmā medicīniskā palīdzība, izdzīvošanas skola ekstrēmos apstākļos, sporta - militāro spēļu taktika)
17:30- Brīvais laiks.
Otrdiena/trešdiena/ceturdiena
09:00 - Iepazīšanās ar dienas plānu un kārtību.
09:15 - Praktiskās nodarbības brīvajā dabā (taktika, orientēšanās, šaušana ar pneimaniskiem ieročiem).
11:15 - Fiziskās nodarbības, pašaizsardzība.
12:45 - Brīvais laiks.
13:00 - Pusdienas pārtraukums.
13:30 - Aktivitātes pludmalē (peldēšana, voleibols, stafetes).
16:00 - Launags.
16:30 - Galda spēles (novuss, galda teniss, šahs, dambrete) /teorētiskās nodarbības (orientēšanās, pirmā medicīniskā palīdzība, izdzīvošanas skola ekstrēmos apstākļos, sporta - militāro spēļu tajtika)
17:30 - Brīvais laiks.
Piktdiena
09:00 - Iepazīšanās ar dienas plānu un kārtību.
09:15 - Praktiskās nodarbības brīvajā dabā (taktika, orientēšanās, šaušana ar pneimaniskiem ieročiem).
11:15 - Fiziskās nodarbības, pašaizsardzība.
12:45 - Brīvais laiks.
13:00 - Pusdienas pārtraukums.
13:30 - Sporta - militārās spēles (Lazertag).
16:00 - Launags.
16:30 - Galda spēles (novuss, galda teniss, šahs, dambrete) /teorētiskās nodarbības (orientēšanās, pirmā medicīniskā palīdzība, izdzīvošanas skola ekstrēmos apstākļos, sporta - militāro spēļu taktika)
17:30 - Brīvais laiks.
2 nedēļa (20.08. - 24.08.2015.)
Pirmdiena/otrdiena:
09:00 - Iepazīšanās ar dienas plānu un kārtību.
09:15 - Praktiskās nodarbības brīvajā dabā (taktika, orientēšanās, šaušana ar pneimaniskiem ieročiem).
11:15 - Fiziskās nodarbības, pašaizsardzība.
12:45 - Brīvais laiks.
13:00 - Pusdienas pārtraukums.
13:30 - Aktivitātes pludmalē (peldēšana, voleibols, stafetes).
16:00 - Launags.
16:30 - Galda spēles (novuss, galda teniss, šahs, dambrete) /teorētiskās nodarbības (orientēšanās, pirmā medicīniskā palīdzība, izdzīvošanas skola ekstrēmos apstākļos, sporta - militāro spēļu taktika)
17:30 - Brīvais laiks.
Trešdiena:
09:00 - Iepazīšanās ar dienas plānu un kārtību.
09:15 - Praktiskās nodarbības brīvajā dabā (taktika, orientēšanās, šaušana ar pneimaniskiem ieročiem).
11:15 - Fiziskās nodarbības, pašaizsardzība.
12:45 - Brīvais laiks.
13:00 - Pusdienas pārtraukums.
13:30 - Turnīrs (novuss/galda teniss).
16:00 - Launags.
16:30 - Galda spēles (novuss, galda teniss, šahs, dambrete) /teorētiskās nodarbības (orientēšanās, pirmā medicīniskā palīdzība, izdzīvošanas skola ekstrēmos apstākļos, sporta - militāro spēļu taktika)
17:30 - Brīvais laiks.
Ceturdiena:
09:00 - 17:00 - Pārgājiens ar laivām pa Buļļupi.
17:30 - Brīvais laiks.
Piektdiena:
09:10 - Fināla sacensības šaušanā no pneimaniskiem ieročiem.
11:15 - Fināla sacensības fiziskajās disciplīnās.
12:45 - Brīvais laiks.
13:00 - Pusdienas pārtraukums.
13:30 - Fināla sacensības (basketbols/futbols).
16:00 - Launags.
16:30 - Nometnes noslēgums, rezultātu vērtēšana un uzvarētāju apbalvošana.

Jaunumi

STOP!

stop-vardarbibai

Mūs atbalsta

 Copyright © 2018 bernusmaids.com  Rights Reserved.